my cafe kawa po bawarsku, opinie

my cafe kawa po bawarsku, opinie

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

Malinka Moja

Posty: 2

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, jaka grę niezwykle dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam znaleźć sporo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Sarenka

Posty: 19

 
Gier jest niezwykle sporo, lecz akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to mnóstwo przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się oczywiście skupić, trzeba korzystać z poradników, lecz z biegiem czasu takie granie jest o mnóstwo prostsze. Można uzyskiwać o mnóstwo wyższe efekty swojej pracy.

Lupusx

Posty: 20

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty znajdziecie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

Hello98

Posty: 6

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już więcej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Gumis

Posty: 24

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co odnajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednak sprawdzić dokładniej.

namok

Posty: 6

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, ale nie za bardzo mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Eksperttt45

Posty: 4

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę zbadać czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy mnóstwo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już wiecej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

pawel-2910

Posty: 3