wynajem długoterminowy samochodów

wynajem długoterminowy samochodów

Chce w firmie zmienić flotę pojazdów dla przedstawicieli i się zastanawiam czy zostać przy leasingu czy się może decydować na wynajem długoterminowy. Jak macie jakieś doświadczenia w temacie i ewentualnie możecie mi coś podpowiedzieć to dawajcie znać. Wiadomo, że najważniejsze, żeby to podatkowo wypadało jak najlepiej więc w tym kontekście jak możecie to dajcie jakąś poradę.

labuh

Posty: 1

 
Może staraj się poszukać kogoś kto na tyle dobrze zna rynek, że będzie w stanie podpowiedzieć jak to wygląda jeśli chodzi o wybór aut. Możliwości jest sporo więc jak dobrze poszukasz to wydaje się, że coś tam będziesz w stanie dla siebie wybrać. Tylko też trzeba rozważyć co finansowo będzie się najlepiej sprawdzało czy będzie to leasing czy może jednak będzie to taka opcja jak wynajem.

alibaba

Posty: 2

 
I leasing i wynajem mogą być opłacalne, ale faktycznie warto szukać takiej firmy, która będzie w stanie coś sensownego nam pod tym kątem zaproponować. Kluczowa rzecz to współpraca z taką firmą. Trzeba mieć kogoś z kim jest dobry kontakt i próbuje takie proklienckie nastawienie pokazać. To w sumie kluczowe, by taka współpraca się dobrze układała.

Boss

Posty: 2

 
Jak chodzi o mnie to polecam ofertę https://carleasepolska.pl/. Świetna firma, bardzo dużo aut i takie podejście do klienta jakiego się oczekuje. Przede wszystkim zawsze szukanie takich rozwiązań, które dla klienta będą atrakcyjne, będą się dobrze sprawdzać i z tego warto będzie faktycznie skorzystać. Warto szukać auta, które będzie spełniało również zapotrzebowanie firmy.

pawel253

Posty: 4

 
W sumie to niezależnie czy to będzie leasing czy wynajem, kluczowe będzie zawsze to, by od strony podatkowej dla Ciebie to było opłacalne. Wiec szukaj takiej firmy, która pod tym kątem będzie miała faktycznie coś sensownego do zaproponowania. Oczywiście przy firmach nie dealerskich to masz taką wygodę, że to jest większe zróżnicowanie aut do wybrania.

Wielki Duch

Posty: 22

 
Podstawowa kwestia to znalezienie firmy, która ma w bazie sporo aut, żeby było zróżnicowanie tego co się będzie wybierało. Potem można ewentualnie dalej szukać i przeglądać co będzie się sprawdzało, na jakie kwestie będzie można zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji o wyborze konkretnego auta.

DaNceR

Posty: 4

 
Jak wybierasz samochód do firmy to warto właśnie postawić na leasing bo pod kątem podatkowym to będzie się najlepiej sprawdzało. A co do auta konkretnego to już indywidualna decyzja, tutaj faktycznie każdy może szukać tego co będzie jego oczekiwaniom odpowiadało. Opcji jest sporo więc każdy będzie mógł wybrać to co będzie dla niego atrakcyjne.

gruszk56

Posty: 5

 
Ja skorzystałem z leasingu https://carleasepolska.pl/. Świetna opcja z firm pozadealerską, bo mają taką ofertę, której inni nie są w stanie zaproponować. Cała obsługa sprawna, bardzo profesjonalne podejście do klienta, widać że pod tym kątem są faktycznie świetnie przygotowani a i tych różnych samochodów w bazie mają całkiem sporo.

Doamdor

Posty: 27

 
Teoretycznie i leasing i wynajem mają podobną formułę i od strony podatkowej będzie to dawało podobne efekty dla firmy. Warto rozważyć te opcje uwzględniając również co poszczególne firmy proponują i biorąc pod uwagę jakie auta będą dostępne, bo pod tym kątem może być również to zróżnicowanie spore więc to warto mieć na uwadze.

yetisize

Posty: 24