podsłuch w telefonie ??

podsłuch w telefonie ??

Co sądzicie o oprogramowaniu Spyphone? Potrzebuję takiego do lokalizowania telefonu? Czy to droga sprawa? Z góry dzięki za pomoc.

proszek

Posty: 6

 
Spyphone owszem, lecz z opcją wszelkich szanse. Jak już decydować się na taki krok, to tak, żeby mieć dostęp do wszystkich danych na śledzonym telefonie. W najdroższym pakiecie masz pewność, że oprogramowanie nie zostanie wykryte przez żaden program antywirusowy.

Kalleycle

Posty: 21

 
Nie niezmiernie znam się na tych sprawach, niemniej jednak chyba taki podsłuch na telefonie nie jest zgodny z prawem? Jak nie, to mi wytłumaczcie dokładnie, o co chodzi. Z góry dziękuję.

eXtreme23

Posty: 22

 
A muszę dodać, iż jeśli chodzi o podsłuch na telefon w tym droższym pakiecie, to jest on niewykrywalny dla programów antywirusowych. Kapitalna sprawa, gdyby było podejrzenie, iż użytkownik się domyśli ;) U mnie się sprawdza, więc polecam. Obsługa łatwa.

fertuś45

Posty: 4

 
Polecam zajrzeć sobie tutaj https://spyphonesoft.pl/. Sprawdzisz sobie tutaj wszystkie informacje o Spyphone, czyli podsłuchu, który można zainstalować na każdym telefonie komórkowym.

Trener

Posty: 20

 
Dokładnie tak też zrobię. Na początek zdecyduję się na optymalnie funkcjonalny Spyphone. Później zobaczę, z czego korzystam, a z czego nie i wybiorę. Dzięki za pomoc.

Marti

Posty: 11

 
Podsłuch w telefonie obsługuje się bezproblemowo. Można zlecić przesyłanie danych na swój telefon, na skrzynkę mailową lub na serwer, czyli mieć dostęp do konkretnej strony www. To niesłychanie bezproblemowa aplikacja.

djramu

Posty: 20

 
Ja też polecam podsłuch na telefon. Nie miałam pojęcia, iż to tak wyborne opracowane oprogramowanie, jakie da mi pewność, co dzieje się z moim dzieckiem poza domem.

wiesław11

Posty: 14

 
Spyphone można uruchomić zdalnie na telefonie, ale musisz aplikację zainstalować. Tak czy w przeciwnym razie, musisz mieć telefon w ręce. Nie ma innej szanse. Poczytaj sobie na stronie i dowiesz się, w czym jest rzecz.

Gubomilaa

Posty: 26

 
Opłacalne :) Jak masz poważny problem, to na bank ci się opłaci. Mnie wystarczyło wykupić tę najtańszy pakiet, żeby się upewnić co do swoich podejrzeń. Na dłuższą metę, można znaleźć podsłuch na telefon, który nie jest drogi z uwagi na mniej funkcji. Wiadomo, że nie każdy potrzebuje wszystkich możliwych opcji.

ombre070

Posty: 20