Vaillant serwis, która firma ?

Vaillant serwis, która firma ?

Interesuje się montażem pieców vaillant w Warszawie i chciałbym od Was opinie czy pożądane byłoby się w to pakować?

rz3zn!k

Posty: 3

 
Jeśli mam problem to zawsze w serwisie Viessmann wiedzą jak mi pomóc. Jeśli masz firmowy piec to wybierać serwis, który jest do niego przypisany i jest wtedy wszystko w porządku.

Namo

Posty: 8

 
Od lat jest rywalizacja wybrać gaz, prąd czy ekogroszek. Przecież każdy z nas ma inny dom, inne potrzeby. Koszty? Jak określić koszty skoro ja lubię siedemnaście stopni w domu, a znajomy dwadzieścia trzy? Wiecie, jaka jest różnica w kosztach przy takich temperaturach? Minimum sto procent.

Mikuśio

Posty: 16

 
Mam piec na ekogroszek, zużywamy niecałe dwie tony w sezon. Nie mam tańszego i bezpieczniejszego rozwiązania. Podajnik, sterownik i problem rozwiązany. Gaz? Mamy w samochodzie i my wystarczy, ale jak ktoś lubi to niech stawia na firmowe piece i dobry serwis.

tyuMer

Posty: 3

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie duże. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje dużo miejsca.

krzysioo0

Posty: 8

 
Koszty instalacji są dość wysokie, wobec tego my jak budowaliśmy dom daliśmy sobie z tym spokój. Może jeszcze kiedyś wrócimy do tego tematu, lecz na pewno nie teraz.

Kmiotek55

Posty: 16

 
Jeżeli mam kłopot to naprawą pieców viessmann w Warszawie zajmuje się ten serwis https://grzeko.pl dlatego mogę ich polecić. To fachowcy, którzy na czas przyjechali i przed mrozem wszystko naprawili. Mają wiedzę i co ważne posiadają większością części zamiennych.

Wertastable

Posty: 20

 
Nie mam gazu z sieci, a jakoś bomby nie chce mieć na działce, dlatego wolę już prąd niż gaz. Na pewno gaz jest praktyczny, piec mały, ale jednakże koszty jak dla mnie są zbyt wysokie i to zdecydowało o wybraniu innego zasilania. Takie jest może zdanie.

@_24lampy

Posty: 12