nieruchomości w Warszawie, gdzie warto ?

nieruchomości w Warszawie, gdzie warto ?

Poszukuje tanich mieszkań w Warszawie. Jest jakaś strona internetowa gdzie takie ogłoszenia mogę znaleźć? Polecacie coś?

Kruczek23

Posty: 2

 
Trzeba niezmiernie lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

Anno Domini

Posty: 5

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dziś liczy się komfort i czas, dlatego niezwykle spore znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się odnajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Trener

Posty: 7

 
Jest mnóstwo ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odszukacie wówczas porządne ceny, lokalizacje i warunki. Niewątpliwie cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą niezwykle niskie.

gruszk34

Posty: 9

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś szukam.

mniszek55

Posty: 8

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Nie ulega wątpliwości trzeba się liczyć z tym, iż płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były konieczne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Miki

Posty: 7

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Laleczka

Posty: 5