urządzenie kuchenne do pieczenia, gdzie warto ?

urządzenie kuchenne do pieczenia, gdzie warto ?

Czy można kupić u przedstawiciela Thermomix czy lepiej na aukcjach czy w jakimś sklepie? Co o tym sądzicie?

alxiss

Posty: 1

 
Na stronie https://rodzinagotuje.pl/index.php/thermomix-czy-lidlomix/ możecie sobie porównać dwa urządzenia Thermomix i Lidlomix. Warto sobie to sprawdzić, a poznacie wady i zalety jednego jak i drugiego. Dla mnie to bardzo pomocne, dlatego wszystkim mogę stronę polecić.

Budowlaniec

Posty: 10

 
Uwielbiam własne robota kuchennego do gotowania, bowiem spełnia wszystkie moje żądania. Nie sądziłam, że tak prosto można przyrządzić przeróżne dania. Dawniej nie odważyłaby się tego zrobić, a teraz to gotuje.

Ryszardzik3

Posty: 11

 
Trzeba uważać kupując Thermomix z allegro, bowiem można trafić na używane albo nieoryginalne produkty. Sprawdzajcie, jaką otrzymujecie gwarancję, bowiem zwyczajnie jest to dwa lata z możliwością przedłużenia do pięciu.

korasek

Posty: 8

 
My zakupiliśmy takie urządzenie ze względu na to iż chcieliśmy się przestawić na zdrowe jedzenie. Dzięki zawartym tam przepisom jest to faktycznie dziecinnie proste.

Abaddon616

Posty: 23

 
Zdania jak zawsze są podzielne. Jedni lubią roboty kuchenne, a inni nie. Aby wyrobić sobie zdanie to trzeba to po prostu przetestować, a wtedy wszystko będzie jasne. Nie lubią oceniać książki po okładce. Wam też radzę najpierw wszystko zbadać, poczytać informacje na blogu, a dopiero później mówić czy to się nadaje czy nie.

Joe

Posty: 11

 
Nie lubię gotować, ale jestem do tego zmuszona. Mąż ostatnio takiego robota kuchennego do gotowania mi zamówił i jest super. Można ugotować wreszcie coś innego od pomidorowej i ziemniaków z sosem. Polecam wszystkim chcącym lepiej gotować.

on666

Posty: 12

 
Mnie się wydaje, że zanim kupi się jakiekolwiek urządzenie do kuchni to trzeba się zagłębić w jego parametry. Byłoby dobrze gdyby takie urządzenie można było przetestować i wtedy byłoby wiadomo czy oto nam chodzi.

włodek

Posty: 7