salon kosmetyczny kraków, poszukuję!

salon kosmetyczny kraków, poszukuję!

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Namo

Posty: 8

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

propek1

Posty: 13

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wtedy, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, bo jest doświadczoną osobą, która zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, ponieważ w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

Szaju

Posty: 16

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś doświadczonym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

Rico

Posty: 6

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Uważam, iż to niesłychanie dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco wiele fachowych zabiegów.

Buła

Posty: 8

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D lecz chodzę systematycznie na peelingi chemiczne, gdyż te, jakie w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, lecz boję się, że jak zacznę, to będę tak stale musiała.

KKkurol

Posty: 9

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, lecz musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

Biforr23

Posty: 17

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

henrykk

Posty: 15

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D ale chodzę regularnie na peelingi chemiczne, ponieważ te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, ale boję się, że jak zacznę, to będę tak stale musiała.

Olipet56

Posty: 19