Program do rejestracji czasu pracy gdzie znajdę?

Program do rejestracji czasu pracy gdzie znajdę?

Cześć. Czy waszym zdaniem system do ewidencji czasu pracy w wypadku przedsiębiorstwa, które zatrudnia nie więcej niż 200 pracowników, jest niezbędny?

olboyyy

Posty: 13

 
W naszym przypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

Motospec

Posty: 22

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się znakomicie. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

elemen_th

Posty: 22

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, albowiem jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

aliOner

Posty: 22

 
Przy takiej dużej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików osób, które przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

iwanme

Posty: 14

 
Pamiętam, jakie problemy były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

frustert

Posty: 19

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Ponadto program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

madDog

Posty: 18

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane poprzez pracodawcę. Choćby wobec tego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś przypadku przedstawić odpowiednie dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

shalafi

Posty: 15