Potrzebuje nagrać stare kasety

Potrzebuje nagrać stare kasety

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z istotnych dla nas uroczystości ale niestety są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS dlatego też to jest dla mnie tak znaczące.

Tatusiek4

Posty: 13

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania lecz nikt nie prowadził mi nic nadzwyczajnego. Chyba będę zmuszony odnaleźć dobry odtwarzacz, jakim odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bowiem innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna wyższe rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Makus16

Posty: 22

 
Jeżeli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało wyborny efekt. Warto wydać kilkanaście złoty bo potem możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

nighthaze

Posty: 18

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali własne nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym zarówno pożądane byłoby wydać 15 złotych jeśli się nie mylę.

Odi

Posty: 26

 
Oferta www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście pln jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Reklama

Posty: 21

 
Na kilku forach internetowych zalazłem wiele pozytywnych opinii na temat oferty firmy http://www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem lecz zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i myślę, że nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

bodeksus

Posty: 23

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien niemniej jednak więcej konkretnych informacji odnajdziesz na stronie.

Gumis

Posty: 24