Woblery rękodzieła - POMOCY!!!

Woblery rękodzieła - POMOCY!!!

Hej czy znacie jakiś dobry sklep wędkarski w Warszawie, gdzie można dostać dobrej jakości odzież?

Chodzi mi o szeroki wybór. Dzięki za zainteresowanie.

dziobuś

Posty: 19

 
Bezsterowe woblery są do … Ja praktykuję te SDR czyli Super Deep Runner. Te najgłębiej nurkują i wyśmienicie nadają się do trollingu, w którym się pasjonuję. Waga i rozmiar też niezwykle się liczą.

Warszawiak

Posty: 10

 
Asortyment dla początkujących wędkarzy odszukasz w każdym sklepie wędkarskim. Dobrze zaczynasz, ja też swoje wędkowanie zacząłem od spławikowych wędek, obecnie jestem na etapie bardziej zaawansowanych wędek i wiem już mnóstwo więcej od tamtej pory.

Jacuś

Posty: 18

 
To co zrobione ręcznie jest faktycznie idealne. Niech kolega wystawi na aukcji swoje woblery rękodzieła, jest tym duże zainteresowanie. Od czegoś trzeba przecież zacząć. Można je porównać z tymi ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html.

reserved4u

Posty: 22

 
Ja bym nie ryzykował z woblerami. Nie wiadomo, co facet łowi. A może coś z odzieży, książkę, jakiś poradnik też można podarować. To chyba bezpieczniejsze.

stopiw7

Posty: 23

 
Na prezent dla poławiacza ryb nie trzeba wydawać dużych pieniędzy.

Myślę, że nawet niewielki gadżet związany z jego pasją będzie mógł go ucieszyć. Jeśli kupisz coś z woblerów, możesz nie trafić w gusta. Zatem przyłączam się do innych, że dobrze byłoby zakupić jakiś wędkarski uniwersalny gadżet.

MaszWielkosc

Posty: 21

 
Ja wolę woblery bezsterowe. Jak sobie sam nie szarpnę to nie czuję, że łowię. Dla mnie sprawa z rodzajem sterów jest nieco zagmatwana i do końca wcale mi nie pomagają. Są i zwolennicy steru, ja do nich nie należę.

Gubomilaa

Posty: 26

 
Odpowiem ci krótko i na temat ze sterem jest tak, że im jest on większy i ustawiony bardziej poziomo, tym wobler niżej zanurkuje.

Jeśli masz zamiar uprawiać spinning lub trolling to szczerze polecam takie woblery ze sterem. Masz SR, DR i SDR w zależności od głębokości nurkowania.

Trener

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o sklep wędkarski w Warszawie to jest kilka godnych polecenia. Tym niezwyklej, że nie mają wygórowanych cen, wciąż są jakieś nowości. Jest w nich spory asortyment z odzieży, akcesoria itp. Skontaktuj się ze mną na pw. Udzielę ci bliższych informacji.

Czekam.

Różyczka

Posty: 18

 
Bezsterowe woblery są do … Ja praktykuję te SDR czyli Super Deep Runner. Te najgłębiej nurkują i świetnie nadają się do trollingu, w którym się pasjonuję. Waga i rozmiar też bardzo się liczą.

Penio

Posty: 14